مكان فعلي شما در سايت :    Skip Navigation Links

  دعوت به مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت سایپا شیشه ( سهامی عام )


  بدينوسيله از كليه سهامداران محترم شركت سايپا شيشه (سهامي عام) یا نمایندگان قانونی آنان دعوت بعمل مي آيد تا در جلسه مجمع عمومي  فوق العاده این شرکت که رأس ساعت 11 روز یک شنبه مورخ 18/10/1401 در محل سالن اجتماعات سردار شهيد قاسم سليماني شرکت پارس خودرو، واقع در كيلومتر 9 جاده مخصوص كرج، روبروی شرکت سازه گستر سایپا برگزار مي گردد، حضور به هم رسانند .

  شایان ذکر است سهامداران محترم یا نمایندگان قانونی آنان که مایل به حضور در مجمع مذکور می باشند لازم است جهت دریافت برگ ورود به جلسه با در دست داشتن کارت واکسن ، برگ سهام و کارت شناسایی معتبر و یا وکالتنامه رسمی از ساعت 8 تا 14 روزهای پانزدهم و هفدهم دی ماه به محل اداره سهام شرکت واقع در تهران کیلومتر 11 بلوار شهید لشگری (جاده مخصوص کرج) ساختمان اداری تعاونی مصرف سپه پلاک 245 طبقه 2 واحد 13 مراجعه نمایند و نسبت به ثبت نام اقدام و برگ ورود به مجمع را دریافت نمایند . قابل ذکر است طبق ماده 99 اصلاحیه قانون تجارت فقط سهامدارانی حق ورود به مجمع را دارند که برگ ورود به جلسه را دریافت کرده باشند .

  با عنایت به مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و ابلاغیه شماره 166547/121 مورخه 4/10/1400 سازمان بورس و اوراق بهادار به منظور مشارکت حداکثری سهامداران محترم در مجامع عمومی شرکت ، حضور کلیه سهامداران به شرط رعایت شیوه نامه های بهداشتی جدید و ارائه کارت واکسن بلامانع می باشد . همچنین آن دسته از سهامداران محترم که امکان حضور در مجمع را ندارند می توانند مجمع مذکور را به صورت آنلاین از طریق سایت رسمی شرکت به آدرس https://www.aparat.com/saipashishe/live مشاهده و پرسش های خود را از طریق سایت فوق برای شرکت ارسال فرمایند .

  دستور جلسه :

  ـ استماع گزارش حسابرس و بازرس قانوني در خصوص افزایش سرمایه .

  ـ تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه .

   ـ ساير مواردی كه در صلاحيت مجمع عمومي فوق العاده باشد .

   

                                                                                  هيأت مديره شركت سايپا شيشه ( سهامي عام )‌